Grupa Delta

Specjalizujemy się w kompleksowej ochronie obiektów przemysłowych, handlowych, usługowych, użyteczności publicznej, osób prywatnych i ich mienia oraz konwojowaniem wartości pieniężnych i ochroną imprez masowych wykonywanych przez doświadczony i wykwalifikowany zespół pracowników z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii. Oferujemy także serwis i konserwację zabezpieczeń technicznych, montaż i monitorowanie systemów alarmowych, które połączone jest ze wsparciem grup interwencyjnych.

Delta Business Service Sp. z o.o. od 2006 roku zajmuje się kompleksową obsługą nieruchomości na terenie południowo – zachodniej Polski.

Inwestując w wysoko wykwalifikowaną kadrę oraz mając do dyspozycji doskonałe zaplecze techniczne jesteśmy gotowi profesjonalnie zatroszczyć się o wszelkiego rodzaju budynki bez względu na ich przeznaczenie, standard czy powierzchnię. Nasi specjaliści oraz szeregowi pracownicy obsługują wiele nowoczesnych zakładów produkcyjnych, magazynów wielkopowierzchniowych, biurowców, obiektów rekreacyjnych i sportowych oraz centrów handlowych. Nasz dział technologii starannie dopasowuje system naszych usług do specyfiki każdej nieruchomości, mając na celu zapewnienie jak najsprawniejszego działania całej infrastruktury budynku.

W ramach kompleksowego podejścia do naszych usług zajmujemy się również utrzymaniem terenów zewnętrznych wokół nieruchomości, w tym min. projektowaniem ogrodów, pielęgnacją terenów zielonych oraz wykonywaniem systemów nawadniających i drenażowych.

Helping hand in your business to nasza dewiza, która odzwierciedla kompleksowość naszej oferty. Bez względu na to z jakim problemem zetkniecie się Państwo w związku z użytkowaniem Waszych nieruchomości, my postaramy się znaleźć odpowiednie rozwiązanie!

Geneza European Security Academy sięga 1982 roku

Założycielem ESA jest Dr Andrzej Bryl, ekspert z zakresu ochrony osobistej, twórca militarnego systemu bojowego BAS oraz mistrz wschodnich sztuk walki. Pod koniec lat 70, Dr Andrzej Bryl, na bazie swoich międzynarodowych doświadczeń, opracował taktyczno-bojowy system walki w kontakcie bezpośrednim BAS. System ten po prezentacji w Akademii Sztabu Generalnego Wojska Polskiego uznany został za wyjątkowo skuteczny z przeznaczeniem wyłącznie do wdrożenia w jednostkach specjalnych wojska i policji na czas wojny.

European Security Academy realizuje programy szkoleniowe poszerzone o standardy obowiązujące w USA, Rosji i Izraelu na poziomie podstawowym, zaawansowanym i z zakresu ochrony osobistej oraz:

test

taktyki ochronnej w warunkach wysokiego ryzyka

test

strzelania taktycznego

test

specjalistycznej jazdy autem

test

walki wręcz

test

elementów prawa UE dotyczących działań ochronnych

Potrzebujesz oferty?

Napisz do nas, a przygotujemy ofertę  dopasowaną do Twoich potrzeb.