Historia

1992

Interesująca historia

Delta Security została założona w 1992 roku przez dr Andrzeja Bryla, który przez wiele lat jako niezależny ekspert współpracował z Policją, Wojskiem i szeregiem innych formacji ochronnych w kraju i za granicą.Ideą, jaka przyświecała dr Andrzejowi Brylowi było stworzenie firmy, która będzie odpowiadała na rosnące zapotrzebowanie w zakresie zapewniania bezpieczeństwa oraz ochrony osób prywatnych i instytucji, a także wyznaczała będzie nową jakość usług ochrony i obsługi Klienta.W pierwszych latach działalności, firma funkcjonowała pod nazwą Biuro Zabezpieczenia i Ochrony Delta Security, zatrudniała kilkunastu pracowników i zajmowała się obsługą niewielkich zleceń z zakresu ochrony fizycznej osób prywatnych i instytucji oraz konwojowania wartości pieniężnych.

2008

Dynamiczny rozwój

Delta Security szybko zdobyła jednak reputację firmy godnej zaufania i elastycznie odpowiadającej na potrzeby Klientów, co pozwoliło na dynamiczny rozwój od drugiej połowy lat 90-tych i rozszerzenie zakresu świadczonych usług poza województwo dolnośląskie, początkowo na Wielkopolskę, od 2003 roku na teren całej Polski kraju a od 2008 roku również poza granicami kraju.

2010

Sukces

Skromne początki nie przeszkodziły założycielowi w realizacji celu jaki mu przyświecał – stworzenia jednej z najlepszych w kraju firm z branży ochrony. W ciągu 15 lat Delta Security z małej firmy przeobraziła się w dużą organizację, która zatrudniającą obecnie ponad 1500 osób i współpracującą z ok. 2 tysiącami podmiotów gospodarczych w Polsce i za granicą. W 2010 Delta Security zajęła pierwsze miejsce na Dolnym Śląsku i ósme w Polsce w rankingu miesięcznika FORBES na najdynamiczniej rozwijające się firmy w kraju.Z optymizmem patrzymy w przyszłość bo wierzymy, że codzienna ciężka praca oraz uważne wsłuchiwanie się w uwagi naszych Klientów jest najlepszym sposobem na stabilny rozwój.

 

2023

Czas na zlecenie dla Ciebie

Potrzebujesz oferty?

Napisz do nas, a przygotujemy ofertę  dopasowaną do Twoich potrzeb.