O nas

Z pasją zapewniamy bezpieczeństwo

W Delta Security wierzymy, że każda firma zasługuje na to, by funkcjonować w bezpiecznym otoczeniu, tak jak każdy człowiek zasługuje na to, by czuć się bezpiecznie. Dlatego zapewniamy profesjonalną ochronę, która gwarantuje spokój i zapewnia bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Kompleksowość i profesjonalizm

Specjalizujemy się w kompleksowym zabezpieczaniu obiektów przemysłowych, centrów handlowych i usługowych, obiektów użyteczności publicznej, jak również ochroną imprez masowych i konwojowaniem wartości pieniężnych. Zapewniamy także bezpieczeństwo osób prywatnych i ich mienia, oddając do ich dyspozycji doświadczony i wykwalifikowany zespół pracowników wspieranych przez najnowocześniejsze technologie.

Nasze usługi wspieramy szeroką ofertą w zakresie najnowocześniejszych zabezpieczeń technicznych, oraz siatką mobilnych grup interwencyjnych.

Niezawodność

W naszej pracy kierujemy się takimi wartościami jak zaufanie, profesjonalizm oraz najwyższe zaangażowanie. Każdego dnia dajemy z siebie wszystko, aby dostarczyć naszym Klientom jakość, której od nas oczekują.

Nasze podejście wyróżnia się min. elastycznością i zaangażowaniem na każdym poziomie dostarczania usługi, co doceniło już wielu Klientów w Polsce i za granicą, wśród których znajdują się renomowane marki jak m.in. IKEA, Volkswagen Group, Bank of New York Mellon, LG, Bank Zachodni WBK, BMW, Accor Hotels oraz wielu innych.

Zawsze blisko Ciebie

Jesteśmy firmą, która od 1992 roku z powodzeniem zapewnia bezpieczeństwo swoim Klientom zarówno w kraju, jak i za granicą. W związku z tym, że jesteśmy firmą rodzinną, bardziej niż ktokolwiek wiemy, jak ważna jest elastyczność i bliski kontakt z naszymi Klientami. Z drugiej strony nasza skala działalności pozwala nam podejmować i skuteczne realizować największe wyzwania w zakresie zapewniania bezpieczeństwa.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa

Dbamy o nieustanny rozwój i staramy się przekraczać oczekiwania naszych Klientów, by zapewnić najwyższy standard obsługi Klienta. Stale podnosimy kwalifikacje naszych pracowników poprzez szeroko zakrojony system szkoleń, monitorujemy realizacje usług, systematycznie komunikujemy się z naszymi Klientami, by mieć pewność, że wartość, którą dostarczamy w pełni odpowiada na ich potrzeby.

AktualnościPokaż więcej

15 kwietnia 2022

Życzenia Wielkanocne

Czytaj więcej

31 grudnia 2021

Szczęśliwego Nowego Roku!

Czytaj więcej

23 grudnia 2021

Spokojnych i bezpiecznych Świąt.

 

Czytaj więcej

Kontakt

Delta Security Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Powstańców Śląskich 202,

53-140 Wrocław

Biuro Obsługi Klienta

Tel: 71 364 78 65

Email: bok@delta-security.com.pl

Poznaj nas bliżej

Polub nas i bądź na bieżąco z naszą ofertą.

Facebook