Delta Security poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik Ochrony Fizycznej na obiekcie przemysłowym w Biskupicach Podgórnych. Zapewniamy bezpłatny transport z Wrocławia.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Grafik pracy 24/48 (24 godziny pracy, po czym 48 godzin wolnego)

  • Godziny pracy obejmujące całą dobę: 06:00 – 06:00, z uwzględnieniem regularnych przerw w trakcie dnia i nocy

  • Kompleksowe szkolenie i wdrożenie w cały zakres wykonywanych obowiązków

  • Stawka: 22,50 zł/godz. netto

  • Osoby posiadające status studenta/ucznia do 26 roku życia: 28,50 zł/godz. netto

Dojazd:

  • Darmowy transport pracowniczy z Wrocławia (przystanek Kwiska, plac Bema, Arkady, Hallera, aleja Karkonoska)

Wymagania:

  • Niekaralność

  • Dyspozycyjność

  • Solidność i punktualność

  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Komunikatywna znajomość języka polskiego — warunek konieczny

  • Znajomość języka angielskiego lub posiadanie prawa jazdy będą dodatkowym atutem

Obowiązki:

  • Nadzorowanie ruchu pracowników produkcji przy bramkach wejściowych do zakładu, weryfikacja przepustek, identyfikatorów i dokumentów

  • Obchód terenu zakładu

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV za pośrednictwem formularza.