Przedstawiciel Handlowy

Wrocław

W związku z rozwojem Działu Sprzedaży i Rozwoju firma Delta Security poszukuje kandydatów na stanowisko:

Workplace: Wrocław

Referention No. PH/Wrocław/05/2015

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów
  • Prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych
  • Praca terenowa i stacjonarna
  • Kontakt z Klientem, identyfikacja jego potrzeb
  • Posprzedażowa obsługa Klienta

Oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku min. 1
  • Wykszałcenie min. średnie
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientem
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy

Wymagania dodatkowe:

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość branży mile widziana
  • Czynne prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • Gwarantowane wynagrodzenie podstawowe oraz premie sprzedażowe
  • Elastyczna forma zatrudnienia – umowa o pracę, umowa zlecenie
  • Możliwość awansu w strukturach Firmy
  • Niezbędne narzędzia pracy – telefon, laptop
  • Profesjonalne szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem do dnia 20/06/2015 na adres  rekrutacja@delta-security.com.pl w tytule wpisująć Nr Ref. PH/Wrocław/05/2015.

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r.o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).”

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy do współpracy!

Recruitment continues to: 20/06/2015

rekrutacja@delta-security.com.pl

Stanowisko

Aplikacja na stanowisko

Numer referencyjny

Dane personalne

Imię i nazwisko*

Data urodzenia

Miejsce urodzenia

Dane kontaktowe

Ulica i nr. domu / mieszkania

Miejscowość

Telefon*

Adres email*

Załącz CV

Wypełniając powyższy formularz rekrutacyjny, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Delta Security Sp. z o.o. moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów CV.

Questions about recruitment?

Write to us - we will answer as soon as possible.

Contact