Menadżer ds. Sprzedaży

Wrocław

W związku z rozwojem Działu Sprzedaży i Rozwoju firma Delta Security poszukuje kandydatów na stanowisko:

Workplace: Wrocław

Referention No. MDS/Wrocław/06/2016

Zadania:

  • organizowanie spotkań handlowych z osobami decyzyjnymi
  • samodzielne planowanie i organizacja pracy własnej
  • realizacja planów sprzedażowych
  • reprezentowanie i promowanie firmy

Wymagania:

  • doświadczenie na w/w lub podobnym stanowisku w jednej z firm zajmujących się ochroną obiektów
  • wysokie zdolności komunikacyjne
  • zaangażowanie, entuzjazm oraz wytrwałość w dążeniu do celu
  • umiejętność kalkulowania kontraktów
  • mile widziane doświadczenie w pracy koordynatora ds. ochrony

Oferujemy:

  • po okresie próbnym zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wysoką prowizję bez górnego pułapu
  • szkolenia wstępne i narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i stałe podnoszenie kwalifikacji
  • pracę w zespole z osobami z wieloletnim doświadczeniem w branży security