Grupa Delta

Grupa Delta

Specjalizujemy się w kompleksowej ochronie obiektów przemysłowych, handlowych, usługowych, użyteczności publicznej, osób prywatnych i ich mienia oraz konwojowaniem wartości pieniężnych i ochroną imprez masowych wykonywanych przez doświadczony i wykwalifikowany zespół pracowników z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii. Oferujemy także serwis i konserwację zabezpieczeń technicznych, montaż i monitorowanie systemów alarmowych, które połączone jest ze wsparciem grup interwencyjnych.

Delta Business Service Sp. z o.o. od 2006 roku zajmuje się kompleksową obsługą nieruchomości na terenie południowo – zachodniej Polski.

Inwestując w wysoko wykwalifikowaną kadrę oraz mając do dyspozycji doskonałe zaplecze techniczne jesteśmy gotowi profesjonalnie zatroszczyć się o wszelkiego rodzaju budynki bez względu na ich przeznaczenie, standard czy powierzchnię. Nasi specjaliści oraz szeregowi pracownicy obsługują wiele nowoczesnych zakładów produkcyjnych, magazynów wielkopowierzchniowych, biurowców, obiektów rekreacyjnych i sportowych oraz centrów handlowych. Nasz dział technologii starannie dopasowuje system naszych usług do specyfiki każdej nieruchomości, mając na celu zapewnienie jak najsprawniejszego działania całej infrastruktury budynku.

W ramach kompleksowego podejścia do naszych usług zajmujemy się również utrzymaniem terenów zewnętrznych wokół nieruchomości, w tym min. projektowaniem ogrodów, pielęgnacją terenów zielonych oraz wykonywaniem systemów nawadniających i drenażowych.

Helping hand in your business to nasza dewiza, która odzwierciedla kompleksowość naszej oferty. Bez względu na to z jakim problemem zetkniecie się Państwo w związku z użytkowaniem Waszych nieruchomości, my postaramy się znaleźć odpowiednie rozwiązanie!

Geneza European Security Academy sięga 1982 roku. Założycielem ESA jest Dr Andrzej Bryl, ekspert z zakresu ochrony osobistej, twórca militarnego systemu bojowego BAS oraz mistrz wschodnich sztuk walki. Pod koniec lat 70, Dr Andrzej Bryl, na bazie swoich międzynarodowych doświadczeń, opracował taktyczno-bojowy system walki w kontakcie bezpośrednim BAS. System ten po prezentacji w Akademii Sztabu Generalnego Wojska Polskiego uznany został za wyjątkowo skuteczny z przeznaczeniem wyłącznie do wdrożenia w jednostkach specjalnych wojska i policji na czas wojny.

European Security Academy realizuje programy szkoleniowe poszerzone o standardy obowiązujące w USA, Rosji i Izraelu na poziomie podstawowym, zaawansowanym i z zakresu ochrony osobistej oraz:

  • taktyki ochronnej w warunkach wysokiego ryzyka
  • strzelania taktycznego
  • specjalistycznej jazdy autem
  • specjalistycznej jazdy autem
  • walki wręcz
  • elementów prawa UE dotyczących działań ochronnych

NachrichtenMehr anzeigen

1 October 2015

Delta Drone Concept

Supernowoczesne, wielofunkcyjne urządzenie rozszerzające zarówno możliwości kontrolne jak i wizyjne. W szczególności wykorzystywane przy: Fotografiach terenu i nagrywaniu filmów...

Mehr lesen

15 August 2015

Rozwiń swoją karierę w Delta Security

W Delta Security najważniejsi są ludzie. Zarówno nasi Klienci, dla których stale udoskonalamy i rozwijamy nasze usługi, jak i...

Mehr lesen

1 June 2015

Pomoc techniczna 24 – Serwis Techniczny

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Błyskawicznie odpowiemy na Twoje wezwanie. W pilnej...

Mehr lesen

Kontaktdaten

Delta Security Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Powstańców Śląskich 202,

53-140 Wrocław

Biuro Obsługi Klienta

Tel: 71 364 78 65

Email: bok@delta-security.com.pl

Entdecken Sie uns

Besuchen Sie uns und bleiben Sie auf dem Laufenden mit unserem Angebot auf.

Facebook